Darmowa dostawa od 299,00 zł
Jeansy Dziewczęce Baggy Wysoki Stan z Gumką Przecierane Luźne Szare
Jeansy Dziewczęce Baggy Wysoki Stan z Gumką Przecierane Luźne Szare
Jeansy Dziewczęce Baggy Wysoki Stan z Gumką Przecierane Luźne Szare
Jeansy Dziewczęce Baggy Wysoki Stan z Gumką Przecierane Luźne Szare
Jeansy Dziewczęce Baggy Wysoki Stan z Gumką Przecierane Luźne Szare
Jeansy Dziewczęce Baggy Wysoki Stan z Gumką Przecierane Luźne Szare
Jeansy Dziewczęce Baggy Wysoki Stan z Gumką Przecierane Luźne Szare
Jeansy Dziewczęce Baggy Wysoki Stan z Gumką Przecierane Luźne Szare
Jeansy Dziewczęce Baggy Wysoki Stan z Gumką Przecierane Luźne Szare
Jeansy Dziewczęce Baggy Wysoki Stan z Gumką Przecierane Luźne Szare
Jeansy Dziewczęce Baggy Wysoki Stan z Gumką Przecierane Luźne Szare
Jeansy Dziewczęce Baggy Wysoki Stan z Gumką Przecierane Luźne Szare
Jeansy Dziewczęce Baggy Wysoki Stan z Gumką Przecierane Luźne Szare
Jeansy Dziewczęce Baggy Wysoki Stan z Gumką Przecierane Luźne Szare
Jeansy Dziewczęce Baggy Wysoki Stan z Gumką Przecierane Luźne Szare
Jeansy Dziewczęce Baggy Wysoki Stan z Gumką Przecierane Luźne Szare

Jeansy Dziewczęce Baggy Wysoki Stan z Gumką Przecierane Luźne Szare

  • Szare jeansy dziewczęce baggy z wysokim stanem, elastycznym pasem i modnym efektem sprania. Luźny fason z delikatnie zwężanymi nogawkami zapewnia swobodę i świetnie pasuje do codziennych stylizacji.
Rozmiar

99,00 zł

brutto / 1szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: / szt.
Cena regularna: / szt.
Cena sugerowana:
Możesz kupić za pkt.
z
Możesz kupić także poprzez:
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Wysyłka
14 dni na łatwy zwrot
Sprawdź, w którym sklepie obejrzysz i kupisz od ręki
Jeansy Dziewczęce Baggy Wysoki Stan z Gumką Przecierane Luźne Szare
Jeansy Dziewczęce Baggy Wysoki Stan z Gumką Przecierane Luźne Szare
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać później, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Po zakupie otrzymasz pkt.

Więcej informacji

  • Modny fason baggy luźne nogawki zapewniają swobodę ruchów i nadają stylizacjom nowoczesny, młodzieżowy charakter.
  • Wysoki stan podkreśla talię i dobrze komponuje się zarówno z krótkimi bluzami, jak i klasycznymi koszulkami.
  • Elastyczny pas marszczona gumka z tyłu i po bokach ułatwia dopasowanie spodni do sylwetki.
  • Podwójne zapięcie dwa metalowe guziki z przodu stanowią praktyczny i dekoracyjny element wykończenia.
  • Materiał z przewagą bawełny 70% bawełny, 28% poliestru i 2% elastanu łączy przyjemny w dotyku denim z niewielką elastycznością.
  • Szary denim z efektem sprania modne cieniowanie materiału nadaje spodniom oryginalny, swobodny wygląd.
  • Praktyczne kieszenie kieszenie z przodu i z tyłu pomieszczą drobne przedmioty i podkreślają klasyczny jeansowy styl.
  • Delikatnie zwężane nogawki tworzą charakterystyczny fason baggy, który dobrze prezentuje się ze sneakersami i botkami.
  • Szlufki na pasek umożliwiają uzupełnienie stylizacji ulubionym paskiem.
  • Uniwersalny styl casual jeansy sprawdzą się w codziennych zestawach do szkoły, na spacery i spotkania z przyjaciółmi.
Rozmiar810121416
A (cm)2526272830
B (cm)2325262728
C (cm)1616171818
D (cm)76838995100
E (cm)5358636873
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
MEGAFASON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres: Wylewa 170BKod pocztowy: 37-530Miasto: SieniawaKraj: PolskaNumer telefonu: 693789610Adres email: megafason@gmail.com
Symbol
HAPPY HOUSE LL-1002
Kod producenta
85908206501343
105908206501350
125908206501367
145908206501374
165908206501381
Materiał dominujący
Bawełna
Odcień
Denim
Przeznaczenie
Do szkoły
Płeć
Dziewczęce
Grupa wiekowa
Dzieci
Kolor
Szary
Sezon
Całoroczne
Styl/okazja
Casual
Dopasowanie
Regular
Wzór
Gładki
Typ spodni
Jeansy
Krój nogawki
Baggy
Stan
Wysoki
Długość nogawki
Pełna
Wykończenie pasa
Gumka
Kieszenie
Otwarte
Wykończenie jeansu
Gładkie
Gwarancja producenta na 2 lata

Producent gwarantuje naprawę lub wymianę sprzętu do 24 miesięcy od daty zakupu. Skontaktuj się ze sklepem za pośrednictwem formularza reklamacji aby zamówić kuriera który odbierze sprzęt z Twojego domu.

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Ten produkt nie ma jeszcze opinii.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel